Tığlı Düğün Sarayı

gallery/tiglisimge

watsap  : 0532 296 30 06 E-Mail : nejatti@yahoo.com

Tığlı Düğün Salonu - Manavgat Tığiı Düğün Salonu
Tığlı Düğün Sarayı
gallery/wedding_icon1
gallery/wedding_icon3

Görevimiz

Lütfen Watsapdan Mesaj Bırakın 

Otuz yıldır Manavgat'da binlerce çiftin Düğününe ev sahipliği yapan Tığlı Düğün salonları, her zaman günün şartlarıma göre modern bir salon olmaya devam etmektedir.

Hakkımızda

Çolaklı'da bulunan Tığlı Düğün Salonu ve  Sarılarda bulunan  Hayal Garden Kır Düğünü Salonu ile, Düğün, Nişan, Kına, Söz kesme, Sünnet ,Mevlid, Konferans, Kongre, Toplantı  vb. tüm faaliyetler ile , uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.  Tel: 0532 296 3006

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Düğün) törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Manavgat Düğün Salonları

gallery/wedding_icon2

  MANAVGAT TIĞLI DÜĞÜN SALONlLARI
Çolaklı'da bulunan Tığlı Düğün Salonu ve  Sarılarda bulunan  Hayal Garden Kır Düğünü Salonu ile, Düğün, Nişan, Kına, Söz kesme, Mevlid, Konferans, Kongre, Toplantı  vb. tüm  faaliyetler ile , uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.  Bölgenin en büyük salonu olup 1350 kişilik kapasitesiyle davetlilerimiz ayakta kalmaz.
Sıcak , Soğuk klima sistemi ile yazın yanmaz, kışın donmazsınız.Otoparkı  ; 8000 M2 olup otopark sorunu yaşmazsınız.Kamera Sistemi ; Güvenlik kamera sistemi ile siz içeride , aracınız dışarıda güvende olur. Sinevizyon ;  gelin arabasının dışarıdan gelişini bile izleyebileceğiniz dev ekran sinevizyon   ile kameranın çektiği  görüntüleri rahatlıkla izleyebilirsiniz.Salonumuz tarafından hazırlanan , gelin ve damadın çocukluktan başlayan  fotoğraflarından oluşan slayt gösterisini  sine vizyondan izleyebilirsiniz. Jeneratörü sayesinde  elektrik kesintisi sorunu yaşamazsınız.Piyanist - Şantörün canlı yapacağı müzik ve sizin seçtiğiniz parçalarla eğlencenin tadını yaşarsınız.Ses ve ışık sistemi ; Profesyonel ses ve ışık  sistemi sayesinde rahatsız olmazsınız.Tecrübeli elemanlarıyla hizmette kusur yaşamazsınız. Mescidi ; Düğün saatlerinde namaz kılmak isteyenler mescidimizden faydalanabilir.

 

gallery/h16
gallery/img_1102